Swędzenie skóry i pieczenie uszu a ryzyko zakażenia wirusem HIV

Kontakt seksualny mialam 3 miesiace temu wyniki krwi ok, monocyty 15,5 ale norma do 14. Swedzi mnie skora, pieka uszy ale tylko na dworze. Seks byl w prezerwatywie, chwile tylko bez czy to hiv?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy nie są charakterystyczne dla zakażenia wirusem HIV. W celu ustalenia czy doszło do zarażenia należy udać się do poradni chorób zakaźnych gdzie zostaną zlecone odpowiednie badania.