Swędzenie skóry twarzy a krem matujący

Zostało u mnie zdiagnozowane ŁZS. Wcześniej, nie wiedząc o jego istnieniu najzwyczajniej w świecie myślałam, że skóra w skrzydełkach nosa jest po prostu zbyt przesuszona i to powoduje swędzenie i pieczenie. Reszta twarzy jest tłusta i błyszcząca. Dermatolog przepisała mi Kelual DS, co pomogło, skóra nie swędzi, ale w tym miejscu pozostała jednak czerwona. Proszę o poradę, jaki krem matujący będzie odpowiedni dla mojej skóry? Ew. jaki minimalnie kryjący podkład mogłabym stosować na co dzień? M.

Powinna wybrac Pani preparat, ktory z jednej strony bedzie mial dzialanie matujace, a z drugiej nie podrazni Pani skory. Skora z ŁZS jest zwykle bardzo wrazliwa.