Swędzenie w okolicy cewki moczowej po stosunku

Witam, dziś zaczęło mnie strasznie swedziec.. Wydaje mi się ze to cewka moczowy i z tego co widziałam to miałam delikatny dosłownie kilka kropeczek biały nalot który ściągnąłem pałeczka do uszu. Nie chce iść do ginekologa gdyż rodzice by się dowiedzieli że nie jestem już dziewica.. Co to może być? Mój chłopak ma jedno jądro większe od drugiego już od podstawówki a dziś słyszałam że bolą go jaja, według niego po ostatnim stosunku. Czy zaraził mnie czymś? Czy mamy się o co bać?

Elżbieta Rhone

Witam,
bardzo możliwe jest, że to grzybica pochwy (ew. inne zakażenie). Polecam jednak mimo wszystko udać się do lekarza, obowiązuje go tajemnica i nie może opowiadać rodzicom nic na temat wizyty, leczenia i Pani dolegliwości (a tym bardziej na temat tego czy jest Pani dziewicą). Zakażenie grzybicze występuje również u pacjentek, które nie są aktywne seksualnie.