Świąd w okolicy odbytu i zaczerwieniona skóra

witam, w okolicach odbytu miałam świąd po kilku dniach zrobiła mi się strasznie zaczerwieniona aż świecącą skórę opuchnięta aż dziś zauważyłam lecąca "wodę", co mam robić? proszę o pomoc. Używałam biała wazelinę i maść dla dzieci na odparzenie ale nie pomogło ;/

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna pani, konieczna jest pilna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie lecznicze. Pozdrawiam