Szanse na ciążę 13 miesięcy po cc

Witam. Jestem 13miesięcy po cc. Ciąża do 34tyg przebiegała książkowo. Pod koniec pojawiło się nadciśnienie, obrzęki nóg i bialkomocz. W 36tyg ciąża rozwiązana cc. Do tej pory cykle miałam regularne, teraz miesiączka spóźnia mi się 7dni, test mimo to wyszedł negatywny. Czy mimo to mogę być w ciązy ale test jej jeszcze nie wykrył? Czy w drugiej ciąży również może pojawić się nadciśnienie i bialkomocz? Druga ciąża też może zakończyć się cc czy jest szansa na poród SN?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża jest możliwa, może w niej także pojawić się nadciśnienie i białkomocz, jest szansa na poród siłami natury.
Pozdrawiam