Szanse na powrót do zdrowia teścia, u którego wykryto raka jelita

Witam,miesiąc temu u teścia wykryto raka jelita, na mamografi komp. wykryto w esicy w odległości 22cm. od zwieracza odbytu,masa miekkotkaowego guza ściany lewobocznej dł.3zm. powodując znaczne zwężenie jelita. W odległości około 6,5cm. od zwieracza zewnętrznego odbytu. Liczne uchyłki esicy i zstępnicy. W odbytnicy na głębokości 13,14cm wykryto duży rozległy polip dywanowy w wielkości 3 cm. mnogie uchyłki esice i zstępnicy. Jakie mogą być komplikacje jakie teściu ma szanse na powrót do zdrowia?

Mamografia dotyczy badania piersi a nie jelita grubego - czy Pan żartuje??? A na poważnie to mam zbyt malo danych o chorobie , aby odpowiedziec na pytanie " jakie teściu ma szanse na powrot do zdrowia" , zż