Szczepienie 5-latka ze zdiagnozowanym ZA

witam, mam synka 5 latka diagnoza ZA (obow. szczepienia w tym toku, tężec , błonica) czy jeżeli dziecko nie zaszczepię jaką mam gwarancję że będą leki na chorobę, która jest w szczepionkach?

Witam. Zdecydowanie odradzam zaniechania szczepień - dzieci nie szczepione na choroby zakaźne przechodzą je bardzo ciężko, pomimo stosowania odpowiedniego leczenia. Takie zachorowanie jest również obarczone wieloma powikłaniami.