Szczepionka Ribomunyl przed operacją przepukliny pachwinowej u synka

Witam, mam pytanie odnosnie podawania szczepionki ribomunyl dwulatkowi. Mianowicie 4lipca mamy operacje przepukliny pachwinowej u synka. Czy moge zaczac np jutro podawac mu szczeponke czy ze wzgledu na skutki uboczne (np goraczke) lepiej podac pierwsza dawke juz po operacji?

Witam.
Moim zdaniem nie ma przeciwwskazań do zastosowania preparatu Ribomunyl w okresie okołooperacyjnym. Można nawet jutro rozpocząć podawanie. Pozdrawiam i życzę zdrowia.