Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krople Biodacyna Ophtalmicum a szczypanie oczu

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące działania kropli Biodacyna Ophtalmicum. Kiedy wpuszczam do oczu krople Biodacyna Ophtalmicum 0,3% oczy bardzo mnie szczypią, czuję jakby coś pod powiekami chciało wyjść. Czy te szczypiące oczy oznaczają, że krople Biodacyna Ophtalmicum działają czy może raczej jest to jakiś niepożądany skutek uboczny? Stosuję krople Biodacyna Ophtalmicum na zapalenie spojówek i zastanawiam się czy powinnam w dalszym ciągu je stosować i zakończyć kurację czy raczej przerwać i natychmiast udać się do lekarza w celu sprawdzenia czy ten lek działa na mnie prawidłowo. Nie wiem co o tym myśleć... Czy jeśli oczy pieką mnie po zażyciu kropli Biodacyna Ophtalmicum to jest oznaka działania tego leku czy coś jest nie tak? Czy krople Biodacyna mogą powodować taki efekt uboczny czy raczej nie powinno tak się dziać? Będę wdzięczna za każdą pomoc i informację w mojej sprawie. Serdecznie pozdrawiam.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zapalenie brzegów powiek

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy