Szkło w oku a wszczepienie sztucznej soczewki

miałam wypadek do oka wbiło mi się szkło, lekarze mówią, że jest to trudny przypadek miałam dwie operacje zaopatrzenie ran spojówki, twardówki i rogówki oraz witrektomie przednią z usunięciem soczewki.. nadal nic nie widzę czy po wszczepieniu sztucznej soczewki obraz pojawi się ?

należy sprawdzić widzenie z soczewką okularową +10,0 Dptr i jeśli jest żrenica szeroka to stenopeicznie czyli przez dziurkę.Jeśli siatkówka nie jest uszkodzona to będzie Pani widzieć.Pozdrawiam