Szmery w jamie ustnej

Witam, otóż mój problem polega na tym, ze nikt mi dalej nie odpowiedział skąd pochodzą moje szmery słyszalne w jamie ustnej podczas wydychanie powietrza. Dodam, ze ten szmer jest pulsujący razem z biciem serca . Szmer mogę opisać a'la dodatkowy wydech powietrza z płuc lub od serca podczas wydychania powietrza. Spirometria, ekg oraz echo są w porządku. Ja sam sobie to nazywam szmerami, nie wie co to jest.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety bez możliwości zbadania oraz odsłuchania nie jest możliwe żebym mógł Panu powiedzieć co to może oznaczać. Jedynym sposobem jest dokonanie badania przez lekarza. Jest możliwość ze jest to jedynie subiektywne uczucie. Pozdrawiam