Sztywnienie włosów po odżywce

Kupiłam sobie odżywkę creme voeding firmy Hegrona, ponieważ mam trochę suche końcówki włosów a chcę zapuścić włosy zdrowe, mam je do łopatek . Po zastosowaniu tej odżywki bez spłuiwania były one puszyste miękkie a końcówki sztywne. Na 2 dzień były miękkie a pod wieczór sztywnieją, coś z nią nie tak ? zawiera naftę kosmetyczną i nie wiem czy mam ją dalej używać

Witam. Jeśli odczuwa Pani dyskomfort po zastosowaniu odżywki należy odstąpić od jej stosowania. Nafta kosmetyczna jest składnikiem o działaniu odbudowującym i odżywiającym włosy, może jednak powodować zmiany ich dotychczasowej struktury.