Sztywność karku, bóle głowy i stan jak przed omdleniem

Witam. Pół roku temu zmarła moja babcia i 2dni po jej śmierci miałam atak taki jak przed omdleniem. Porobiłam badania morf, mg mocz - wszystko ok. Później się to kilka razy powtórzyło. 2 miesiące temu miałam zaplenie oskrzeli brałam antybiotyk. 2 tygodnie temu bolała mnie szyja miałam sztywność karku prawdopodbnie przez przewianie dostałam leki. Kark popusciło ale nie całkowicie bo dalej trochę boli. Od 3 dni mam bóle głowy plus ten kark i jeszcze ból tak jak by w przełyku. Co to jest

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Niemnie jednak w pierwszej kolejności należy wykluczyć podłoże somatyczne. Wskazana jest wizyta u lekarza.