Bóle głowy i stan po cesarskim cięciu

Od dwóch dni bólu mnie głowa.. Nie wiem cy to można nazwać bólem. Czuję lekkie uściski w różnych miejscach.. Boją babcia choruje na glejaka i boją się że Te to mam.. Dodam że dziś wieczorem zaczęła boleć mnie bardziej niż przez ostanie dwa dni.. Boli mnie troszkę kark.. Ostatni żyje w stresie.. Dwa miesiące temu miałam cesarskie cięcie później powiązania i leżałam 3 tygodnie w szpitalu.. Bardzo się martwię. Patrycja lat 18

Najprawdopodobniej objawy mają źródło emocjonalne, związane ze stresem i chorobą babci. Jesli jednak czuje sie Pani zanipokojona, warto skosnultowac sie z lekarzem. Jesli wykluczy inne podłoża, skieruje na konsultacje do psychologa.

Ból głowy przy nasilonym stresie i braku jego efektywnego przepracowania może prowadzić do opisywanych tu przez Ciebie trudności i problemów somatycznych. Ból głowy, karku, uścisk mogą być wynikiem nagromadzonego w ciele napięcia. Proponuję udać się do psychologa, który pomoże Ci dobrać skuteczne metody radzenia sobie ze stresem. Pozdrawiam