Szybkie odczuwanie głodu przez 7-tygodniowe dziecko

Witam Mam 7 tygodiowe dziecko które karmione jest mlekiem humana. Dziecko dostaje ok 90 ml przy jednym karmieniu ale po nie długim czasie staje się głodne staram się oszukiwać malca smoczkiem..noszę na rękach jak już nie pomaga to karmienie dziecko...czy te mleko moze byc za chude chodz przybiera na wadze prawidłowo dodam te to wczesniaczek z 36 tygodnia...waga urodzeniowa 3 kg i 10 punktów...a przybiera bo pewnie jest często karmiona i ma koleczki...pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie takie maluszek ma obecnie zapotrzebowanie. W razie wątpliwości proszę o konsultację z położoną bądź neonatologiem. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.