Dlaczego niemowlę nie chce pić mleka?

Witam. Mam problem z moją 2 miesięczna córeczka. Od pewnego czasu mamy problem z jedzeniem. Mala jest na mm bo mojego w ogóle nie chciała jeść. Od paru tygodni jak wiem że jest głodna i daje jej butelkę zaczyna się przeżyć,płakać i nie chce w ogóle złapać smoczek. W efekcie zjada mi bardzo mało. Jedyne co pomaga to szum suszarki wtedybzje trochę więcej. Dziecko je bebilon 1 ale próbowałam już inne mleka i to samo. Co mogę zrobić??

tak niestety dość często jest, może to akurat skok rozwojowy. proszę karmić tak jak się da - przy suszarce, na śpiąco, aby maluch zjadł jak najwięcej. należy też sprawdzać przyrosty masy ciała w przychodni, gdyby niemowlę nie przybierało odpowiednio na masie - niezbędna jest diagnostyka problemu z karmieniem