Tabletki antykoncepcyjne a termin krwawienia z odstawienia

Chciałabym się zapytać, czy krwawienie z odstawienia musi zaczynać się zawsze idealnie w tym samym dniu tygodnia? Biorę tabletki już ok roku, nie było żadnych problemów. Jedyny odchył to godziny, zawsze dostawałam krwawienie w poniedziałek rano, raz po południu, a teraz wieczorem. Dlatego chciałabym wiedzieć na przyszłość jak to może być, dla spokoju sumienia :)

Aleksander Ropielewski

Mogą wystąpić różnice w terminie wystąpienia krwawienia z odstawienia lub też moze się ono nie pojawić. Zależne to może być np od stanu zdrowia. (przeziębienie itp.).