Tabletki Cortelle żółte i białe na wywołanie miesiączki

dostałam tabletki cortelle na wywołanie miesiączki 7 dni po 1 tabletce, wcześniej zażywałam duphostan ale nic nie pomogło. Lekarz mi mówił, że są dwa kolory tabletek, jednych mam w ogóle nie zażywać tylko teraz już nie pamiętam czy mam pominąć żółte czy białe.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z pewnością chodziło o pominięcie białych tabletek. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.