Tabletki Microgynon a pajączki na nogach

Od maja zażywam tabletki Microgynon 21. Od pewnego czasu czuję ból w nogach, jakby ktoś ciągnął mnie za żyłę. Bol pojawia się w rożnych miejscach. Czesto nie moge przez niego spac. Na nogach zauważyłam liczne malutkie pajączki i ostatnio uwidocznione żyły. Czy to może mieć zwiazek z tabletkami? Co powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Jeżeli lekarz nie stwierdzi takiego związku powinien nakierować Panią do odpowiedniego specjalisty.