Tabletki na uregulowanie okresu a ciąża

Witam.
W ostatnim czasie miałam bardzo nieregularny okres, początkowo bardzo krótki, następnie długi aż do 49 dni. Ginekolog przepisał mi D***, który mam brać 16-25 dni cyklu, po 2 tabletki dziennie. Miałam brać przez 3 miesiące. Do tej pory przyjechał dwa opakowania. 1 tabletkę wzięłam dnia 10.10.2010 (16 dc.) aż do 19.10.2010, okres pojawił się 21.10.2010r ( 26 dni cykl). Następne opakowanie zaczęłam 05.11.2010r (16dc) zakończyłam przyjmowanie 14.11.2010r.
Dziś mija 12 dni od ostatniej tabletki, a ja nie mam okresu. Po jakim czasie powinnam dostać miesiączkę?
Oboje z mężem staramy się o dziecko, nie robiłam jeszcze testu, i nie chcę znowu się sparzyć. Oczywiście test wykonam ale proszę mi podpowiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na wykonanie testu? Zaznaczam, że przez brak okresu nie rozpoczęłam 3go opakowania leku.
Mam 26 lat, nigdy nie byłam w ciąży. Wizytę u ginekologa mam dopiero 11.01.2011r.

Dzień dobry!

po przyjmowaniu Duphastonu krwawienie powinno się pojawić do 7 dni. Proszę wykonać test ciążowy.
Gdyby test był ujemny a krwawienie nie pojawiło się w najbliższych dniach powinna Pani zgłosić się na badanie.

Z poważaniem