Tabletki pomocne w odchudzaniu

witam,mam pytanie,od jakiegoś czasu zaczęłam sie odchudzać,dieta i ruch i chciałabym kupic jakies dobre tabletki pomocne w odchudzaniu,pełno jest ich w internecie,jakie są najlepsze i najbezpieczniejsze?slyszałam o lipocycle,że są skuteczne,pozdrawiam

Witam serdecznie,

Uważam, że prawidłowa dieta oraz ruch stanowczo wystarczą aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Na Pani miejscu nie inwestowałabym w tabletki wspomagające proces odchudzania. Szczerze mówiąc nie działają ona tak wspaniale jak zapewniają nas producenci. Ich wchłanialność jest niewielka. Wystarczy zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe, które powinny zostać do końca życia. Przecież nie będzie Pani wciąż faszerowała się suplementami. Lipocycle rzeczywiście ma bardzo dobre opinie jednak jest to produkt dość nowy na rynku i jeszcze do końca nie wiadomo co się stanie po zakończeniu kuracji z danym suplementem. Czasem odchudzanie moze przebiegać wolniej ale ważne na ile utrzymają się efekty. Życzę powodzenia w dążeniu do celu ale raczej nie polecam suplementów

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Żadne tabletki nie są obojętne dla naszego organizmu. Dobry dietetyk nigdy nie doradzi Pani stosowania tabletek, bo ich działanie jeżeli już jest to tylko w okresie przyjmowania, gdy odstawiamy tabletki często następuje efekt jo-jo. Najlepszy, najzdrowszy i najbezpieczniejszy sposób na schudnięcie to stosowanie zasad zdrowego żywienia. Najważniejsze jest spożywanie 4-5 posiłków dziennie w odstępach 3-4h. Dzień zawsze zaczynamy od śniadania a ostatni posiłek jemy na 2,5-3h przed snem. Zdrowa dieta powinna obfitować w produkty zbożowe pełnoziarniste - ciemne pieczywo, kasze, ciemny ryż, makaron pełnoziarnisty. Ważne w diecie są również warzywa zwłaszcza jedzone w formie surowej - dają poczucie sytości, dostarczają witaminy, składniki mineralne oraz błonnik a także owoce. 1-2 razy w tygodniu w jadłospisie powinna wystąpić ryba oraz nasiona roślin strączkowych. Bardzo ważna jest również odpowiednia podaż płynów, 2 litry płynów nie niosących kalorii to minimum, które powinno się spożywać. Z diety należny wykluczyć żywność wysoko przetworzoną, przekąskową, fast food oraz słodycze. Wprowadzenie tych zasad na pewno pozwoli Pani zrzucić zbędne kilogramy, ważne jest żeby zasady te stosowane były już zawsze a nie tylko do momentu uzyskania pożądanej wagi. Proszę spróbować. Pozdrawiam, dietetyk Monika Majcher-Lipiejko

Dzień dobry. Odradzam stosowania tabletek na odchudzanie, zwłaszcza tych pochodzących z niesprawdzonych źródeł bez specjalnych atestów. Mogę jednak zaproponować zmianę nawyków żywieniowych. Zwiększenie aktywności fizycznej (fitness, bieganie, jazda rowerem,basen itp.około 5 razy w tygodniu po 30-45 minut)+ odpowiednio dobrana dieta powinna pomóc. Jeśli chodzi o wskazówki żywieniowe, to zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska