Tatuaż a ćwiczenia na siłowni

Witam Zamierzam na dniach zrobic tatuaz i chodzic na silownie masa a potem rzeziba i tu jest pytanie gdzie zrobic zeby sie nie rozciagna ani nic na nadgrastku:)?????

Witam,

Mówi się, że dobrze zrobiony tatuaż nie ma prawa się rozejść. Tak więc proponuję wybrać sprawdzony salon. Tak np. u kobiet ciężarnych z chwilą gdy skóra się rozciąga rozciąga się również i tatuaż, ale później wraca do swoich wymiarów.