Tchawica nieprzemieszczona, węzły chłonne szyjne głębokie niepowiększone

Witam Będę bardzo wdzięczna o interpretacje wyników usg tarczycy mojej mamy lat 45 : W lewym płacie czesci dolnej i grzbietowo dobrze ograniczony obszar litotorbielowaty o wymiarach 11x8x10mm ze skąpym ukrwieniem mieszanego typu z pojedynczymi mikrozwapnieniami do rozważenia BACC Tchawica nie przemieszczona wezłychłonne szyjne głębokie nie powiększone poniżej dolnego bieguna obustronnie widoczne hipoechogoniczne węzły chłonne po stronie prawej do 5x2mm po stronie lewej do 7x3mm

Lek. Katarzyna Szymczak

Wykryto guzek, aby określić jego pochodzenie należałoby wykonać biopsje, sugeruję kontrolę u chirurga.
Pozdrawiam