Co oznacza tchawica szeroka nieprzemieszczona, węzły chłonne szyjne niepowiększone?
Witam, dziś robiłam usg tarczycy. Wynik przedstawia się następująco.prawy płat wypełniony całkowicie przez obszar lito-plt nowy, zajmujący także cieSN. Lewy płat cienia szer 16mm, że zmiana torbielowo - lita wychodząc z LPT. Echostruktura miąższu gruczołu dość jednorodne, echogenicznosc prawidłowa. Tchawica szeroką nieprzemieszczona, węzły chłonne szyjne niepowiększone. Co to oznacza???

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik sugeruję zmianę patologiczna w tarczycy, powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!