Test obciążenia glukozą w ciąży u 27-latki

Witam, jestem w ciąży i robiłam test obciążenia glukoza moje.wyniki.to nad czczo 106, po godzinie 238 po dwóch godzinach 205 co to oznacza Dodam że od początku moja ciąża jest zagrożona i przyjmuje zastrzyki clexane 0,4 raz dziennie, luteine 200 mg na początku 3 razy dziennie po 1 a teraz po 1 na.noc dawkę 100 mg a także pabi dexamethason czy te leki mogą mieć jakiś wpływ na wynik, bardzo proszę o.odpowiedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

deksametazon może mieć wpływ. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Konieczna konsultacja diabetologa.