Testy chorób wenerycznych a orientacja seksualna

WITAM zostałem zapytany przez lekarza czy jestem homosexualny czy heterosexualny a gdybym skłamal bo nie był bym otwarty. Pytanie Jakie są różnice testów na choroby weneryczne dla homoseksualistów a heterosexualnej grupy? Czy przy testach dla heterosexualnej grupy coś się ukryje??? Gdy się jest innej orientacji? Dziękuję

Nie ma znaczenia czy hetero czy homo. Badania takie same. Jednakże niektóre choroby mogą sie przenosić cześciej w pewnych sytuacjach seksualnych, np sex analny. Czasem wiec warto przyznać sie lekarzowi co do orientacji. Zachowania seksualne pacjenta w żaden sposób nie powinny wpłynąć na jakość wizyty. Pozdr. W razie pytań prosze pisać.