Thyroiditis chronica, Adenoma folliculare

Witam!Jestem kobietą mam 60lat.Trzy tygodnie temu przeszłam operację tarczycy,właśnie otrzymałam wynik.Rozpoznanie patomorfologiczne 1.Płat-Adenoma folliculare.Thyroiditis chronica.2.Płat-Hyperplasia nodularis glandulae thyreoideae.Thyroiditis chronica.Co to znaczy?Proszę o szybką odpowiedż.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian łagodnych oraz przewlekłego stanu zapalnego w obrębie gruczołu tarczowego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.