Torbiel lito-płynna w piersi

Witam, 4 lata temu wykryto u mnie torbiel w piersi. Po 4 latach w usg ta sama zmiana została opisana jako lito-płynna o policyklicznym zarysie, jest też większa (17x9mm). Dostałam skierowanie na biopsję. Dodam, że jestem 8 m-cy po porodzie, piersią karmiłam 2,5 m-ca. Pytanie moje brzmi, czy zmiana lito-płynna zawsze oznacza nowotwór i czy torbiel może przekształcić się w nowotwór.

Zmiana lito-płynna nie zawsze oznacza nowotwór! Torbiel prosta nie powinna przekształcić się w nowotwór , ale wymaga Pani stałej , bacznej kontroli specjalistycznej!!! zż