Torbiel na jajniku a stosowanie Clostilbegyt

od następnego cyklu mam zacząć brać clostilbegyt od 2 do4 dnia cyklu, tylko w obecnym cyklu w 18 dniu na usg widać 29mm torbielke na lewym jajniku a w 15 dniu tego samego cyklu był tam pęcherzyk dominujący 18mm.Czy przez pojawienie się tej torbielki odstawić narazie clostilbegyt?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym czy powinna Pani odstawić Clostilbegyt powinien zdecydować lekarz prowadzący.