Torbiel na wątrobie a stosowanie kremu URO

mam wade serca i torbiel na wątrobie czy mogę używać kremu URO , opinie tego kremu są bardzo dobre i skuteczne. Kupiłam i chciała bym tego używać , pomocy !

Witam.

Wymienione zaburzenia nie są przeciwwskazaniem do stosowania tego kremu.
Uro krem zawiera chlorowodorotlenek glinu i urotropinę, która hydrolizuje do formaldehydu.

Przeciwwskazaniem do stosowania kremu jest nadwrażliwość na urotropinę i inne składniki preparatu oraz formaldehyd.
Nie wolno go również stosować na otwarte rany, powierzchnie ciała pozbawione naskórka, owrzodzenia oraz na błony śluzowe.

Należy pamiętać, że może on powodować miejscowe odczyny alergiczne skóry.