Torbiel na wątrobie po wypadku

Witam! Ok 2 tygodnie temu uległam wypadkowi, mam złamane żebro, ale tak naprawdę niepokoi mnie brzuch, który bardzo się powiększył, jest bardzo wydęty. W badaniu USG lekarz stwierdził torbiel na wątrobie, której wcześniej nie było. Czy może to być torbiel pourazowa i czy jest to groźne, czy powinnam coś z tym zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć tego, że jest to torbiel pourazowa. Należy zgłosić się do lekarza. Jeżeli występują jakiekolwiek objawy , które Pana niepokoją wizyta jest uzasadniona.