Torbiel w oku z jasno żółtym wypełnieniem

Mam w oku coś jak torbiel z wypełnieniem koloru jasno żółtego i jakby ziarenka kaszy w dole ( na spojówce) co to jest
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Być może jest to kaszak – torbiel zastoinowa, tworząca się w obrębie mieszków włosowych i gruczołów łojowych. Jego leczenie polega na chirurgicznym usunięciu, wznowy zdarzają się rzadko. Myślę że warto udać się do lekarza rodzinnego, który zweryfikuje wstępną diagnozę.