Torbiel wielokomorowa w usg przezpochwowym
Witam, na usg przezpochwowym wyszło że mam torbiel wielkości 2cm, wielokomorową. Dostałam czopki dostreptaza na tydzień. Ginekolog nie powiedział jaka to torbiel. Na obrazie usg była w śroku lekko szarawa a po bokach czarna. Czy to może być torbiel endometrialna ?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Bez możliwości wykonania badań dodatkowych nie można określić rodzaju zmiany. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.