Torbiel wielokomorowa w usg przezpochwowym

Witam, na usg przezpochwowym wyszło że mam torbiel wielkości 2cm, wielokomorową. Dostałam czopki dostreptaza na tydzień. Ginekolog nie powiedział jaka to torbiel. Na obrazie usg była w śroku lekko szarawa a po bokach czarna. Czy to może być torbiel endometrialna ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez możliwości wykonania badań dodatkowych nie można określić rodzaju zmiany. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.