Torbiele w jamie brzusznej po operacji wycięcia macicy i guzów dołu kulszowo - odbytniczego

23.10.2014r. miałam wykonane badanie TK jamy brzusznej i miednicy w związku z kontrolą stanu zdrowia po operacji wycięcia macicy i guzów dołu kulszowo - odbytniczego W badaniu TK wyszło ,ze w wątrobie na granicy VI i VII segmentu podtorebkowo widoczna jest torbiel 3mm w lewej nerce torbiel 4 mm prawy jajnik torbiel 9 mm lewy jajnik torbiel 26 mm Czy mam przejmować się swoim stanem zdrowia tymi torbielami ?

Jeśli zmiany opisane są prawidłowo , tzn. są to rzeczywiście torbiele - to nie są to przerzuty , ale proszę być pod ścisłą kontrolą lekarza prowadzącego , zż