Torbiele w wątrobie i krwiste stolce

Witam od jakiegoś czasu mam 2 torbiele na wątrobie były również krwiste stolce na jakiś czas ustały , lecz watroba nadal boli i takie uczucie pulsowania w tym miejscu mam również silne zawroty głowy które doszły nie dawno proszę o zrozumienie jaki posiadam problem dodam że jestem osobą z wysokim genetycznym rozwojem raka , Dziękuję , Paulina

Witam , nie potrafię nic doradzić bez badań dodatkowych , nie rozumiem też stwierdzenia "jestem osobą z wysokim genetycznym rozwojem raka"!!! - nie znam takiej jednostki chorobowej!!!! Prosze zglosić się do lekarza prowadzącego!!! z.żurawski