Ból wątroby u 51-latka

witam. mam 51 lat . od pewnego czasu boli mnie watroba , szczególnie rano gdy się przebudzę , mam tak jakby powiększona czuje ta wątrobę. nieraz robi mi się słabo . co to może byc ?/ może cukrzyca ? czy coś o wątrobie ?? i jaki najlepszy lek bez recepty na ból watroby ? proszę o odpowiedz. narazie nie ma mozliwosci wizyty u lekarza.
51 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.Podane przez Pana dolegliwości są niespecyficzne i trudno przyporządkować je do konkretnej jednostki chorobowej. Uczucie dyskomfortu w prawym podżebrzu może być związane ze stanami zapalnymi pęcherzyka żółciowego, wirusowymi zapaleniami wątroby lub uszkodzeniem toksycznym lub polekowym. Preparaty dostępne w aptekach bez recepty mają porównywalną skuteczność.