Trądzik wieku dojrzałego i stosowanie Izoteku

Witam Panią Profesor serdecznie, rozpoznano u mnie tradzik wieku dojrzałego, zalecono dawkowanie Izoteku 20mg, co Pani Profesor sądzi o takiej profilaktyce?

Witam , leczenie Izotekiem to ostateczność , gdy zawiodły wszystkie metody i zdesperowany Pacjent chwyta się brzytwy nie zwracając uwagi na skutki uboczne - radzę przeczytać ! Zapraszam do siebie na bezpłatną konsultację na pewno dobierzemy wspólnie coś dla Pani. www.fyoung.pl
Pozdrawiam