Tribulus a wpływ na potencję

dzien dobry prosze powiedziec czy naprawde tribulus pozytywnie wplywa na potencje i po jakim czasie od zaczecia stosowania i w jakih dawkah i kiedy go trzeba stosowac

Witam!
Tribulus to suplement na bazie buzdyganka naziemnego i jak to suplementy nas jednego podziałają na drugiego wcale. proszę sobie samemu odpowiedzieć - czy chce pan brać coś , co może pomóc , czy lepiej umówić się na wizytę do seksuologa i kompleksowo zabrać się za postawiony problem? Pozdrawiam