Trzaskające dźwięki słyszane w uchu

Witam.2 dni temu obudziłem sie rano i zaczelo mi głośno buczeć w lewym uchu tak jakby huczenie przeszkadzające praktycznie we wszystkim co robie.Jest to jednostajny dziwny dzwięk.Ucho mnie nie boli czuje sie dobrze nic mi nie dolega. Czym to moze byc spowodowane?Bardzo mnie to drażni i nie pozwala sie nad niczym skupic.Bylemu lekarza pierwszego kontaktu lazecil mi krople Dicortineff.Czy te głosne buczenie samo przejdzie czy jest to jakis niepokojący objaw?Z góry dziękuje za odpowiedz.

Koniecznie trzeba skonsultować się z laryngologiem.

Może to być efektem dotykającej błonę woskowiny,niedrożność trąbki słuchowej albo może być jakaś patologia ucha wewnętrznego