Pulsujący szum w uchu przy różnych dzwiękach, nadwrażliwość słuchowa

Mam 20 lat,od kilku miesięcy odczuwam pulsującyszum w uchu przy różnych dzwiękach,nadwrażliwość słuchowa. Ponad to rano w tym uchu jest mokro,woskowina jest mokra. Wydzielina nie wypływa z ucha ale czuję ,że w uchu jest mokro. Byłam u 2 laryngologów, przy badaniu otoskopem oraz w tympanometrii nic nie wyszło,laryngolodzy stwierdzili nadwrażliwość słuchową i przepisali CETRAXAL. W lipcu miałam rezonans magnetyczny głowy,który nie wykazał żadnych zmian w głowie. Boję się ,że to rak ucha ...

Cetraxal to krople antybiotykowe na ropne schorzenia zapalne ucha zewnętrznego i środkowego. Skoro laryngolodzy niczego nie stwierdzili to w jakim celu zalecili te krople Coooo? Rak ucha w tym wieku? Nie. Zresztą wyszedł by w rezonansie głowy który miałaś. Jaki wynik audiometrii? Zrezygnuj z głośnej muzyki, słuchawek i koncertów.