Trzaski i przeskakiwanie 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana

Witam.Jestem 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana.Od 3 tyg.w kolanie operowanym słychać trzaski i jakby coś przeskakiwalo.Byłam u ortopedy na kontroli i stwierdził ze to rzepak jest niestabilna,i to normalne,s ja się boję czy się nie obluzowala,lub nieprzemiescila mi endoproteza.Chciałam zrobić rtg zdjęcia ale Ortopeda stwierdził ze nie ma potrzeby i mam przyjść za pół roku do kontroli,chyba ze coś jest nie tak to prędzej.Ale ja czuję że jest coś źle bo po operacji niemiałam takich objawów.
Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego