Czy konieczna jest wymiana endoprotezy?

Mam miec rewizje kolana bo jest podejrzenie obluzowania endoprotezy w kolanie skrzypi trzesZczy jak ruszam i zginam pobolewa jak wchodze i schodze po schodach rtg nic nie wykazalo a ortopeda mowi ze jest niestabilne i musza otwierac zeby zobaczyc co sie dzieje.Czy czeka mnie wymiana calej endoprotezy czy tylko raczej czesci ? Czy powtorna operacja jest cieZsza i gorsza od piwrwotnej i taki sam jest czas rehabilitacji i gojenia rany?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego co się zobaczy gdy będzie wykonywana operacji . Na ten moment wszystkie możliwości są możliwe