Trzecia doba w szpitalu z powodu odnawiającej się torbieli krwotocznej na jajniku

Witam. Jestem juz trzecia dobe w szpitalu z odnawiajaca sie torbiela krwotoczna na jajniku. A miesiac temu mialam wyluszczanie obustronne. Od 3 dni dostaje antybiotyk dozylnie. Jak dlugo zostan jeszcze w tym szpitalu. ? Dodam ze od 3 dni miesiaczkuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.