Trzeszczenie w stawach: nadgarstkach i w stawie skokowym

Witam,od ok.10lat mam trzeszczenie w stawach zwlaszcza w nadgarstkach i w stawie skokowym / stopach. Boreliozy brak, reumatoidalne zapalenie stawow tez zostalo odrzucone, wapn i fosor pod gorna granica, d3 troche za malo ale wlasnie to koryguje...gestosc kosci na minimalnej granicy ale nie ma jescze zagrozenia osteoporoza. Od tygodnioa biore glukozamine, msn,chondroityne, kolagen i kwas hiaulrynowy czy jakos tak ...dodatkowo duzo magnezu...gdzie dalej szukac przyczyn strzelania w kosciach?

Witam serdecznie
Bardzo często diagnozowanie " trzeszczenia stawów" świadczy o małej ilości mazi międzystanowej.Jeśli od tygodnia stosowana jest farmakoterapia to niestety zbyt krótki okres żeby zaczęła działać należy jeszcze trochę odczekać by leki zaczęły działać .