Trzon c7 przesłonięty przez tkanki miękkie
witam. mam 25 lat i zrobiłam ostatnio rtg kręgosłupa ale nie wiem jak zinterpretować wyniki. trzon c7 przesloniety przez tkanki miekkie. rozpoczynajace sie zaostrzenie krawedzi trzonow. mostek kostny c1.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wymaga interpretacji w oparciu o dane kliniczne. Mówiąc ogólnie zaostrzenia krawędzi trzonów to wynik rozpoczynających się zmian zwyrodnieniowych. Mostek kostny C1 jest anomalią rozwojową. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.