Trzon macicy w położeniu pośrednim

Mam 19 lat. moje wyniki badan USG brzmia tak: trzon macicy w polozeniu posrednim 52x30mm, gladki, echo endometrium 5,5mm. po lewej stronie przydatki ze zmiana hipoechogenna, wolny plyn w jamie Dauglasa w sredniej ilosci. Czy to cos powaznego?

Robert Markowski Ginekologia

Podstawowe pytanie , czy są jakieś dolegliwości ?
Wynik nie wskazuję na jakąś patologię. Niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa może być normą jeżeli nie ma dolegliwości.