Trzy napady padaczkowe

14 mcy temu miałem 3 napady padaczkowe w ciągu 5 godz) Od tego czasu napadu brak W szpitalu zrobiono mi tomografie,wszystko OK. Jeden neurolog orzekł że jestem zdrowy inny neurolog - padaczka Od tego czasu zrobiłem: rezonans magnetyczny mózgu, EEG i EEG po deprywacji snu - wynik wszystkich badań OK. Biorę depakine ch 300 1 tabletkę dziennie. 1 Czy jestem chory na padaczkę? 2 Czy moge odstawiać leki (oczywiście pod kontrolą lekarza)? 3 Czy podczas ew. odstawiania leków mogę prowadzić auto?

Warto ustalić w jakich okolicznościach, dlaczego wystąpiły drgawki??!!
: po alkoholu lub po odstawieniu?? z głodu? z odwodnienia?? z niewyspania?? etc etc
Napady drgawkowe mogą wystąpić w wielu sytuacjach!
Zrowy tryb życia, regularne posiłki i sen
Konieczna pełna ocena Pana zdrowia i trybu życia!
Pozdrawiam