Odstawianie leku Normeg a prowadzenie auta

Witam, chciałabym zapytać, czy można prowadzić auto, kiedy jest sie w trakcie odstawiania leku Normeg (przeciwpadaczkowy). Leczę sie od 7 lat, od dłuższego czasu od ok. 5 lat nie miałam napadu, lekarz planuje na próbę odstawić leki, a ja jestem w trakcie lekcji prowadzenia auta. Co robić?

Przez 5 lat napady nie występowały podczas brania leków !!!!.
Padaczka wynika z nieprawidłowej pracy/uszkodzenia komórek mózgu, które nadmiernie wyładowują czyli są nadaktywne. Leki na padaczkę mają za zadanie wyeliminować napady, ale leczą z padaczki. Ani Pani ani lekarz nie są w stanie przewidzieć czy podczas odstawiania leków wystąpią czy nie napady padaczkowe. Nie można też przewidzieć czy po odstawieniu leków napady nie wrócą.
Zasada jest taka, że po kilku latach bez napadów można podjąć próbę odstawienia leków, czasem się to udaje czasem nie, zależy od przyczyny i rodzaju padaczki.
Ryzyko wystąpienia napadu padaczkowego pozostanie u Pani do końca życia a bez leków jest jeszcze większe.