Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Twarde, bolesne i opuchnięte wargi po wstrzyknięciu zawartości kapsułki witaminy A i E

Pomocy! Wstrzyknęłam sobie w usta zawartość kapsułki witaminy a e. Wargi zrobiły się twarde, bolesne i opuchnięte.Ten stan utrzymuje się już trzy tygodnie Co robić? Bardzo się boję, że zrobiłam sobie wielką nieodwracalną krzywdę
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Proszę pilnie udać się na konsultację. Jeśli jest Pani z Łodzi zapraszam do mojego gabinetu jak najszybciej podejmiemy działanie. Proszę zabrać ze sobą opakowanie po kapsułkach z dokładnym opisem składu. Doszło u Pani na pewno do rozwoju miejscowego stanu zapalnego, a być może i powstania ropnia, ale to można ocenić tylko w trakcie bezpośredniego badania. Konieczna jest antybiotykoterapia, w miarę możliwości rozpuszczenie tłuszczy zawartych w preparacie, a być może również interwencja chirurgiczna.

0

Dlaczego osoby robią sobie tak ryzykowne rzeczy, a później rozpaczają, że nie wiedzą co zrobić? Proszę zgłosić się do lekarz POZ być może doszło do zakażenia. I dlaczego czekała Pani tak długo?

Czy nie lepiej od razu zanim się pomyśli o czymś takim zgłosić się do odpowiedniego lekarza, który ma doświadczenie wykona zabieg profesjonalnie?

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy