Dlaczego warga napuchła?

Witam 4 miesiące temu powiekszylam usta KH. Kilka tygodni temu zauważyłam, iż co kilka/ kilkanaście dni budzę się z opuchnięta wargą, lub jedna stroną, nie występuje ból. W ciągu dnia opuchlizna znika. Nie wiem,czy to uczulenie, czy może odwodnienie,(3razy opuchlizna powstała po spożyciu alkoholu) czy nowej pierzastej pościeli.

Najlepiej zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Jeśli problem będzie nawracał i jest to dla Pani bardzo uciążliwe, warto rozważyć rozpuszczenie preparatu hialuronidazą.